ZAHRADA

Craftex Garden nabízí rozsáhlý sortiment výrobků, zahrnující zahradní sestavy, houpačky, pohodlná křesla a pohovky. Tyto prvotřídní produkty přinášejí kvalitu a pohodlí do vaší zahrady, zajišťujíce tak dokonalé chvíle venku. 

Zahradní sestava Craftex

Materiál: plast a polyratan
Barva: dle typu
Rozměr: dle typu
Hmotnost: dle typu

Craftex kombinovatelné zahradní sedací soupravy nabízí elegantní a variabilní způsob, jak vybavit vaši zahradu. Sestavy jsou k dispozici v několika barvách, tvarech a velikostech. Lze kombinovat počet kusů v sestavě.

Pivní lavicový set Craftex

Materiál: dřevo a ocel
Barva: dle typu
Rozměr stolu: 220 x 70 x 77
Rozměr lavice: 220 x 46 x 25
Hmotnost: 43kg

Třídílný pivní set se skládá z dvou lavic a stolu a představuje ideální, rychlé a jednoduché řešení pro každou zahradní oslavu. S tímto setem vás nepřekvapí ani neočekávaná návštěva, protože jeho montáž trvá jen několik sekund a snadno ji zvládnete sami. Tento praktický set je připraven zpříjemnit vaše venkovní setkání a oslavy.Lehátka Craftex

Materiál: textilie a hliník
Barva: dle typu
Rozměr: dle typu
Hmotnost: dle typu

Lehátko je ideálním společníkem pro relaxaci na vaší zahradě, terase nebo balkóně. Jeho příjemná textilie vám zajistí opravdové užití slunečných dnů venku, a područky jsou zde pro vaše pohodlí. S prodyšnou textilií a rámem z práškově lakované oceli je lehátko snadno udržovatelné. Lehátka jsou k dispozici v několika typech, barvách, tvarech a velikostech. 

Křesla Craftex

Materiál: textilie a hliník
Barva: dle typu
Rozměr: dle typu
Hmotnost: dle typu

Křeslo je ideálním společníkem pro relaxaci na vaší zahradě, terase nebo balkóně. Jeho příjemná textilie vám zajistí opravdové užití slunečných dnů venku, a područky jsou zde pro vaše pohodlí. S prodyšnou textilií a rámem z práškově lakované oceli je křeslo snadno udržovatelné. Křesla jsou k dispozici v několika typech, barvách, tvarech a velikostech.

Další produkty na zahradu Craftex

V nabídce máme stany, houpačky a slunečníky, které jsou jsou k dispozici v několika typech, barvách, tvarech a velikostech.

Fakturační údaje:

DASCO TRADE S.R.O.
Pobřežní 249/46, Praha Karlín, 186 00
IČ: 10752773, DIČ: CZ10752773

 

Zapsána pod spisovou značkou C 347828,
Městský soud v Praze

Bankovní účet: 414141401/5500
IBAN: CZ8255000000000414141401

13 + 14 =